OLYMPIC

02.09.2021

OLYMPIC V CHOTĚBOŘI - Sokolovna Chotěboř - Sobota 23.10.2021

V sobotu 23.října zavítá do Sokolovny Chotěboř legendární rocková skupina Olympic v čele s Petrem Jandou.
Nestárnoucí rockové legendy české hudební scény zahrají známé písničky z posledního alba Kaťata a samozřejmě nebudou chybět jejich největší hity

Sem patří váš nadpis

Sem vložte podnadpis

Váš text začíná právě zde. Klikněte a můžete začít psát. Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium totam rem aperiam eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi.

Ea commodi consequatur quis autem vel eum iure reprehenderit qui in ea voluptate velit esse quam nihil molestiae consequatur vel illum qui dolorem eum fugiat quo voluptas nulla.

OLYMPIC

Sem vložte podnadpis