Ceník pronájmu

Hlavní sál

Ples - do 400 osob

součástí pronajmu je salonek, malý a velký balkon s prostorami, šatna, šatna pro učinkující

10 000 Kč/den

Ples - nad 400 osob

12 500 Kč/den

Koncert - do 400 osob

10 000 Kč/den

Koncert - nad 400 osob

13 500 Kč/den

Prodejní akce

Platí  za 1 den pouze ve všední dny od 9 do 17 hodin

4 500 Kč/den

Další prostory: součastí při pronájmu je prostor před a za sokolovnou jak při pronájmu sálu i salonku.

Salónek v přízemí  (kapacita 40 míst)

2 500 Kč/den

Salónek v přízemí s barem (kapacita 40 - 50 míst)

Samostatný vchod a toalety, vhodné pro uzavřenou společnost

3 500 Kč/den

Kuchyň

K dispozici pouze při pronájmu sálu

2 500 Kč/den

Tyto ceny jsou platné od 1. 8. 2021.

Provoz sokolovny se řídí dle provozní řádu sokolovny, který má povinnost nájemce dodržovat. Je k dispozici  každému na webu.

Pro cenovou nabídku nás kontaktujte buď pomocí formuláře, nebo na info@sokolovnachotebor.cz, nebo starosta@sokolovnachotebor.cz.

Objednejte si naše služby

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.